122. árverés - 70. tétel
Budai Ferentz
Magyar ország polgári historiájára való lexicon, a' XVI. század végéig. Készitette néhai tiszteletes tudós ~ úr... Kiadta Budai É'saiás. I-III. darab.
Nagy-Váradonn, 1804-1805. Máramarossi Gottlieb A. |
XII+627p.; (2)+754p.; (8)+768p. |
Sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |