122. árverés - 412. tétel
Széchenyi István, gróf
Magyarország sarkalatos törvényei, s államjogi fejlődése 1848-ig. ~ hagyományaiból.
Pest, 1864. Eggenberger. |
VIII+168p. Első kiadás. |
A mű első része az "Ein Blick..." függelékének magyar fordítása. |
Későbbi félvászon-kötésben. A gerincen kis sérüléssel. A leveleken halvány folttal. Szentkirályi: 142.b. |