122. árverés - 305. tétel
Kölcsey Ferencz
~ munkáji. Kiadta: Szemere Pál. Első kötet [unicus]. Versek.
Pesten, 1832. Hartleben. |
(6)+208+(2)p.+1t. (metszett címlap) Első kiadás. |
Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Az első levél, valamint a díszcímlap részben pótolva. Szüry: 2666. |