122. árverés - 234. tétel
Jókai Mór
Gróf Benyovszky Móricz életrajzai. I-II. kötet [egybekötve].
Bp., 1888-1891. Ráth Mór. |
1t.+(4)+413+(3)p.+4t.+2 mell. (kihajt.); 1t.+(4)+310+LIXp.+5t.+1 kihajt. térk. (Gróf Benyovszky Móricz életrajza, saját emlékiratai és útleírásai. I-II.) |
Kopott aranyozású, kiadói félbőr-kötésben. Szüry: 2102. |