122. árverés - 209. tétel
(Orthmayr Tivadar)
Temesvár, 1871. Diemer Károly ny. |
(6)+167+(2)p. |
A szerző később Ortvayra magyarosította nevét. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Ceruzás aláhúzásokkal. |