122. árverés - 193. tétel
[Péchy Lórántné] Erzsi néni
Hal- és vadfélék készitése. Eddig sehol sem tárgyalt elkészités módja mindennemű halak, vadak, hazai és tengeri rákoknak. Irta: ~. Első kiadás.
Ungvár, 1894. Lévai Mór. |
(2)+99+IX+(19)p. |
Pótolt gerincű, kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |