122. árverés - 174. tétel
Magyar Thália. Játékszini almanach 1853-ra. Alapítá és szerkeszti: Vahot (Vachott) Imre. Első évi folyam.
Pesten, (1853.) Müller Gyula. |
1t.+(4)+310+(2)p.+3t. |
Több évfolyama nem jelent meg. |
Díszesen aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az eredeti hátsó borító bekötve. Aranymetszéssel díszítve. Szüry: 2926. |