122. árverés - 108. tétel
Englisch, Dr. Paul
Irrgarten der Erotik. Eine Sittengeschichte über das gesamte Gebiet der Wlet-Pornographie.
Leipzig, (1931.) Lykeion. |
(8)+333+(2)p.+12 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |