120. árverés - 458. tétel
Vadászati útmutató. A vadászat, vadvédelem, vadászeb, céllövészet és fegyvertechnika vadászzsebnaptára. II. évfolyam. 1925-1926. Szerkeszti és kiadja: Nagy László.
(Bp., 1925. Hentschel Henrik ny.) |
224p. Gazdagon illusztrált. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |