120. árverés - 457. tétel
A Természet. Az Állat- és Növénykert Igazgatóságának közreműködésével szerkeszti: Raitsits Emil. XIX-XX. évfolyam [egybekötve].
Bp., 1923-1924. (Székesfővárosi Háziny.) |
136+(2)+148p. Gazdagon illusztrált. |
A "Mi ujság az Állatkertben?" című melléklap X-XI. évfolyama a lapszámozáson belül található. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |