118. árverés - 430. tétel
Fekete Lajos
Erdészeti rovartan. I-III. rész [két kötetben].
Selmeczen, 1878. Joerges Á. özv. |
X+(2)+344p.; (2)+47p. Szövegközti fametszetekkel. Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. A két kötet mérete jelentősen eltér egymástól. |