118. árverés - 429. tétel
1879. XXXI. törvényczikk. Erdőtörvény. Kimerítő betűrendes tárgymutatóval. Második kiadás.
Bp., 1892. Eggenberger. |
86+(6)p. |
Hozzákötve: 1894: XII. törvényczikk a mezőgazdaságról és mezőrendőrségről. Kiegészitve az idézett törvényekkel és betürendes tárgymutatóval. Bp., 1894. Eggenberger.98+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |