116. árverés - 384. tétel
Vadászati utmutató. A vadászat ismereteinek könyve. A hiúz és vadászata. Erdélyrész-Székelyföld-Délvidék visszatért! XV. Jubiláris kiadás. Szerkeszti és kiadja: Nikolits György.
Bp., 1941. (Kapucinus ny.) |
VIII+792p. Gazdagon illusztrált. |
Javított gerincű, kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |