116. árverés - 383. tétel
Nadler Herbert
Vadásznapok, vadászévek. Elbeszélések és naplójegyzetek a szerző eredeti fényképeivel.
Bp., 1937. Dr. Vajna Gy. és Tsa. |
279p. Lapszámozáson belül 24 egészoldalas táblával. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval. |