116. árverés - 381. tétel
Herman Ottó
A madarak hasznáról és káráról. Ill. Csörgey Titusz.
Bp., 1901. (Franklin ny.) |
279 + (1) p. Lapszámozáson belül 92 egészoldalas táblával, és szövegközti illusztrációkkal. Első kiadás. (A m. kir. földművelésügyi minister kiadványai. 6.) |
Korabeli félvászon-kötésben. |