116. árverés - 380. tétel
Egerváry Gyula, egervári
Vadászati ügyben hozott kormány-rendeletek, határozatok és döntvények gyüjteménye. Összegyüjtötte és kiadja: ~ az "Orsz. M. Vadászati Védegylet" titkára s a "Vadászlap" szerkesztője. Harmadik bővitett kiadás.
Bp., 1891. Brózsa Ottó ny. |
XVI+204p. |
Hozzá: A szerzőnek szóló két vadászati témájú távirat (József Ágost főhercegtől és Prónay kapitánytól)+levélboríték. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Szép példány. |