116. árverés - 287. tétel
Willis, Thomas
Diatribe duae Medico-Philosophicae: Quarum prior agit de Fermentatione, sive De motu intestino particularum in quovis corpore; Altera de Febribus, sive De motu earundem in sanguine Animalium. His accesit Dissertatio Epistolica de Urinis... Editio Postrema...
Amstelodami, 1663. Apud Gerbrandus Schaghen. |
1t. (rézmetszetű díszcímlap)+(30)+376p. |
Hozzákötve: Hoefer, Wolfgang: Hercules medicus Sive Locorum communium Medicorum. Tomus unicus. (Nürnberg), 1665. Mich. & Joh. Frieder. Endter. (2)+432+(22)p. |
Kopottas, korabeli pergamenkötésben. A gerincen kis sérüléssel. |