116. árverés - 265. tétel
Kertbeny Károly — Petrik Géza
Magyarországi német könyvészet 1801-1860. A Magyarországban s külföldön hazánkra vonatkozólag megjelent német nyomtatványok jegyzéke. Megkezdte ~. Folytatta s tudományos szakmutatóval ellátta ~. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1886. Magyar Kir. Egyetemi Könyvny. |
(8)+CCXIX+416+(4)+657p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Márványozott lapélekkel. |