116. árverés - 264. tétel
Kertbeny Károly
Magyarországra vonatkozó régi német nyomtatványok — Ungarn betreffende deutsche Erstlings-Drucke. 1454-1600.
Bp., 1880. K. M. Egy. Ny. |
CLXXXIV+760+14+(2)p. (A magyar nemzeti és nemzetközi irodalom könyvészete. Első kötet.) |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Márványozott lapélekkel. A gerincen apró sérülésekkel. |