114. árverés - 166. tétel
Üdvnek igazságnak könyörgése. Imakönyv. Fordította: Dr. Hevesi Simon pesti rabbi.
Bp., 1911. Schlesinger József. |
IV+(1)+363 [recte 364]lev.+364-379p. A fordító által dedikált példány. |
Kétnyelvű (héber-magyar) nyomtatvány. |
Kopottas gerincű, kiadói vászonkötésben. |