114. árverés - 165. tétel
12 röpirat. Antisemitikus havi folyóirat. I. évfolyam. VI-XII. füzet; II. évfolyam. I-V. füzet.
Bp., 1881-1882. Bartalits Imre ny. |
Szerkesztője Istóczy Győző, a múlt századi antiszemita mozgalom vezéralakja volt. Lakatos bibliográfiája mindössze egyetlen évfolyamának 12 füzetét ismeri (tudomásunk szerint 1891-ig jelent meg). |
Kiadói vászonkötésben. Egy füzet borítója az első táblára felragasztva. Lakatos: 3950. |