114. árverés - 107. tétel
Pesti Hirlap. Szerk.: Kossuth Lajos. Kiadja: Landerer Lajos. 52-155. szám [egybekötve].
Pest, 1841-1842. Landerer és Heckenast. |
(1)+434-876+456+(4)p. |
A kötet Kossuth folyóirata első évfolyamának második felét és a második év első felét tartalmazza. |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel. Lakatos: 3050. |