102. árverés - 90. tétel
Gyüjteménye a' Magyarország számára kibocsátott Legfelsőbb Manifestumok és Szózatoknak, valamint a' cs. kir. hadsereg főparancsnokai által Magyarországon kiadott Hirdetményeknek. Hivatalos kiadás. I-II. füzet [egybekötve].
Budán, 1849. az egyetemi nyomdából. |
XXVI+252+60p. Példányunkból hiányzik az utolsó levél. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |