101. árverés - 163. tétel
Károlyi Sándor, gróf
~ önéletirása és naplójegyzetei. Pulay Jánosnak a szathmári békességről irt munkája. I-II. rész.
Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. |
XXIV+390+(1)p.; (4)+506p. (Magyar történelmi emlékek. IV-V. kötet.) |
Későbbi félvászon-kötésben. Mindkét címlapon kivakart tulajdonosi bélyegzővel. |