Első nap, 148. árverés - 89. tétel
Orbán Balázs
A Székelyföld leírása történelmi, régészeti, természetrajzi s népismei szempontból. I-III. kötet [egybekötve].
Pest, 1868-1869. Ráth Mór. |
1t.+(2)+239+(1)p.+6t.+1t.+(4)+162+(2)p.+3t.+1t.+(4)+212p.+2t. |
A mű hat kötetben teljes. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. |