Első nap, 148. árverés - 490. tétel
View of Trianon's Hungary
(Bp., 1928. Gabriel Bethlen Press.) |
(14)+494+(2)p. Gazdagon illusztrált. Az egyik szerkesztő, Fodor Lajos Raymond Poincaré francia miniszterelnöknek szóló ajánló soraival. |
Díszesen aranyozott, enyhén sérült gerincű, kiadói bőrkötésben. |