Első nap, 148. árverés - 47. tétel
Decsy Sámuel
Osmanografia, az az: a' Török Birodalom' Természeti, erköltsi, egy-házi, polgári 's hadi állapottyának, és a' Magyar Királyok ellen viselt nevezetesebb hadakozásinak summás leirása. I-III. rész.
Bétsben, 1788-1789. Kurtzboeck. |
(16)+378+(21)p.; 462+(23)p.+1 színes kihajt. térk.; (8)+772+(16)p.+1 színes, kihajt. térk. A második kötetből hiányzik egy kihajtható melléklet. |
A második darab második kiadás. |
Az első két kötet sérült gerincű (egymástól eltérő), korabeli bőrkötésben, a harmadik viseltes, korabeli papírkötésben. |