Első nap, 148. árverés - 467. tétel
Bokor Ervin, dr.
Menekülés a szibériai fogságból Japánon és Anglián keresztül. Két magyar tiszt viszontagságai.
Bp., 1919. Franklin-Társulat. |
520p. |
Modern félvászon-kötésben. Az eredeti borító bekötve. A gerincen kis sérülésekkel. |