Első nap, 148. árverés - 416. tétel
Statuten für den Oesterreichisch-Kaiserlichen Orden der eisernen Krone — Statuti per l'ordine imperiale Austriaco della Corona di Ferro
(Wien, 1877. Staatsdruckerei.) |
16+(24)p.+7t. (rézmetszetek) |
A táblákon a rendi jelvények, valamint a rend díszruhájába öltözött alakok láthatók. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerinc felső részén kis sérüléssel. A táblák vízfoltosak. |