Első nap, 148. árverés - 41. tétel
Siklóssy László, dr.
Svábhegy. A svábhegyi nyaralásnak száz esztendős s a Svábhegyi Egyesület alapításának negyven esztendős emlékére kiadta a Svábhegyi Egyesület.
Bp., 1929. (Athenaeum.) |
208p.+1 kihajt. térk. Lapszámozáson belül számos illusztrációval. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |