Első nap, 148. árverés - 397. tétel
Somogy vármegye. Szerkesztette Csánki Dezső dr.
Bp., (1914. Hornyánszky Viktor ny.) |
(6)+655p.+1 színes, kihajt. térk. (Magyarország vármegyéi és városai.) |
Restaurált, részben pótolt gerincű, aranyozott, festett, kiadói vászonkötésben. |