Első nap, 148. árverés - 370. tétel
Lemery, Nicolas
Pharmacopee universelle, contenant toutes les compositions de pharmacie... Avec un lexicon pharmaceutique. Seconde edition.
Paris, 1716. Laurent D'Houry. |
(20)+1092+(43)p. |
A mű először 1697-ben jelent meg. |
Sérült gerincű, kopottas, korabeli bőrkötésben. A leveleken halvány rozsdafoltokkal. |