Első nap, 148. árverés - 348. tétel
Molnár János
Egész esztendőnek vasárnapira és innepire szolgáló prédikátziók
Posonyban és Kassán, 1777. Landerer Mihály. |
(6)+653+(3)p. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. A gerinc alsó peremén kis sérüléssel. |