Első nap, 148. árverés - 345. tétel
Swift, Jonathan
Gulliver utazásai ismeretlen országokban ~tól. Az angol eredetinek átdolgozatából Hoffmann Ferencz szerint forditva az ifjuság és annak barátjai számára. Kilencz szinnyomatu képpel Offterdinger Károly eredeti festményei után.
Buda, (1871.) Nagel Bernát. |
1 színes t.+(2)+162p.+8 színes t. |
Színes, rajzos, aranyozott gerincű, kiadói félvászon-kötésben. |