Első nap, 148. árverés - 336. tétel
Majláth Béla
A történelmi kiállitás kalauza. Szerkesztette ~.
Bp., 1896. (Fanda J. ny.) |
XXII+(2)+469+(2)p. Dedikált példány. |
Restaurált gerincű, kopott aranyozású, enyhén foszladozó, kiadói selyemkötésben. Aranymetszéssel díszítve. |