Első nap, 148. árverés - 331. tétel
Angyal Dávid
Késmárki Thököly Imre 1657-1705. I-II. rész.
Bp., 1888-1889. Méhner Vilmos. |
(6)+290p.+21t. (3 kétoldalas és 1 színes)+1 mell. (kihajt. hasonmás); (4)+292p.+15t. (4 kétoldalas) |
Az első részhez kötve:
Kubinyi Miklós:
Bethlenfalvi gróf Thurzó Imre 1598-1621.
Bp., 1888. Méhner. (4)+172p.+11t. (3 kihajt., ebből 1 színes)+2 kihajt. mell. (hasonmások)
Hozzákötve:
Pór Antal:
Trencsényi Csák Máté
Bp., 1888. Méhner. (6)+170p.+6t. (2 kihajt., ebből 1 színes)
A második részhez kötve:
Fraknói Vilmos:
Erdődi Bakócz Tamás
Bp., 1889. Méhner. 220p.+12t. (2 színes, 2 kihajt.)+5 mell. (2 színes, 2 kihajt.) Az első két levél hiányzik.
Hozzákötve:
Majláth Béla:
Maylád István 1502—1550.
Bp., 1889. Méhner Vilmos. (4)+120p.+4t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás) |
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. Egy levele sérült. |