Első nap, 148. árverés - 328. tétel
Szontagh Miklós, dr.
Tátrakalauz. Utmutató a Magas Tátrába s a Tátravidéki fürdőkbe. Harmadik kiadás.
Bp, 1905) Singer és Wolfner. |
IV+204+(8)p.+3 térk. (kihajt., 1 színes) (Singer-Wolfner Kalauz Könyvei.) |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |