Első nap, 148. árverés - 25. tétel
Basileában, 1751. Im-Hof Rodolf János ny. |
(22)+860+(2)+288+(1)+94+(2)p. |
Az Újszövetség és a zsoltárok is önálló címlappal bírnak. |
Javított, kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |