Első nap, 148. árverés - 216. tétel
Lányi Márton, dr. — Dr. Sandor Aladár — Dr Tatics Péter
Igazságügyi iratmintatár. III. kiadás. Szerkesztették: ~. I-IV. kötet.
Bp., 1932. Grill Károly. |
XVIII+551p.; XVIII+603p.; XIII+521p.; XI+470p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |