Első nap, 148. árverés - 208. tétel
Grosschmid Béni
Fejezetek kötelmi jogunk köréből. Jubileumi kiadás. I-II/1-2. kötet.
Bp., 1932-1933. Grill Károly. |
X+781p.; XII+610p.; XVIII+(1)+612-1313+(1)p. |
Hozzá:
Glossza Grosschmid Béni Fejezetek kötelmi jogunk köréből cimű művéhez. I-II/1-2. kötet.
Bp., 1932-1933. Grill Károly. XVI+370p.; VI+(2)+443p.; VI+(3)+446-753p. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |