Első nap, 148. árverés - 167. tétel
(Hermann, Johann)
Sammlung alter und neuer Geistlicher Lieder zum öffentlichen und häuslichen Gottesdienst Augspurgischer Confessionsverwandten. in zweyen Abtheilungen.
Pressburg, 1775. Franz Augustin Patzko ny. |
(20)+1316+(28)p. |
Korabeli bőrkötésben. A gerincen kis sérülésekkel. Az első táblán aranyozott szív alakú középdíszben monogram és évszám ("S. K. K. 1792.") olvasható. |