Első nap, 148. árverés - 153. tétel
Gibbon, (Edward) Edvárd
A Római Birodalom hanyatlásának és bukásának története. Az angol eredetiből átdolgozta Hegyessy Kálmán. I-II. kötet.
Pest, 1868-1869. Ráth Mór. |
XXI+(2)+303+III+(1)p.; (4)+331+III+(2)p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szép példány. |