Első nap, 148. árverés - 148. tétel
Zilahy Ágnes
Valódi magyar Szakácskönyv. Gróf Teleky Sándor ajánlásával és sajátkezű levelének másolatával. Harmadik bővített és javított kiadás.
Bp., 1894k. Singer és Wolfner. |
371+(1)p.+1 kihajt. mell. |
Restaurált, kopottas, kiadói félvászon-kötésben. |