158. árverés - 79. tétel
Domanovszky Sándor
József nádor élete. I/1-2. rész.
Bp., 1944. MTT. |
XI+466p.+(2)+10t.; (4)+558+(2)p.+10t.+2 kihajt. mell. (hasonmás) (Magyarország újabbkori történetének forrásai. József nádor élete és iratai. Első kötet.) |
Későbbi vászonkötésben. |