158. árverés - 353. tétel
Lázár Gyula, dr.
A török birodalom története. Második javitott kiadás.
Nagy-Becskereken, 1890. Pleitz F. |
(4)+VIII+563p. (Történeti- nép- és földrajzi könyvtár XXI. kötet.) |
Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. |