158. árverés - 340. tétel
Medveczky Frigyes
Társadalmi elméletek és eszmények. Kritikai adalékok a társadalmi eszmék fejlődéstörténetéhez.
Bp., 1887. MTA. |
(8)+IV+410+(1)p. Berzeviczy Albertnek dedikált példány. |
Kopott aranyozású, kiadói vászonkötésben. |