158. árverés - 196. tétel
Fridrik Tamás
Bács-Bodrogh vármegye földrajzi, történelmi és statistikai népszerű leirása
Szegeden, 1878. Endrényi Lajos és Társa ny. |
309p.+1 kihajt. térk. |
Kopottas gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti borító felragasztva. |