157. árverés - 85. tétel
Szabó Dezső
Az elsodort falu. Regény két kötetben. I-II [egybekötve].
Bp., 1919. Táltos. |
272+279+(1)p. Első kiadás. |
Az első levélen rendkívül érdekes sorokkal: "Bortnyik Sándornak barátsággal Bpest, 1919. máj. 26. Szabó Dezső". |
Restaurált, korabeli vászonkötésben. |