157. árverés - 77. tétel
Baudelaire, Charles
A romlás virágai. Forditotta Babits Mihály, Szabó Lőrinc, Tóth Árpád. A végleges magyar kiadást jegyzetekkel sajtó alá rendezte Szabó Lőrinc.
(Bp., 1943.) Révai. |
443+(1)p.+3t. Szabó Lőrinc Németh Lászlónak szóló ajánló soraival. |
Enyhén kopottas gerincű, kiadói félvászon-kötésben, eredeti védőborítóval. Az első két levél alsó sarkán folttal. |