157. árverés - 74. tétel
Kner Izidor
Félévszázad mesgyéjén 1882—1932.
Gyoma, 1931. Kner. |
1t.+176+(4)p. Merített papírra nyomtatott, Schwarz Féilx nevére szóló luxuspéldány. |
Hozzá:
Kner Erzsébet autográf sorai névjegykártyája hátoldalán: "Apának ez a könyve most jelenik meg abból az alkalomból, hogy nemsokára 50 éve lesz cége megalapításának. Némelyik fejezete talán érdekelni fogja Tanár Urat, kérem, fogadja szívesen. Sokszor üdvözli Kner Erzsébet. 31. X. 1." |
Aranyozott, kiadói félbőr-kötésben. |
Lévay--Haiman: 1.436/C. |